nasza oferta

 

Muzyką zajmujemy się profesjonalnie. Oferujemy muzykę na żywo połączoną z usługą DJ`a i wodzireja. Zajmujemy się oprawą muzyczną imprez takich jak:

wesela

Wesele jest niepowtarzalnym wydarzeniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby Państwa uroczystość była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju.

Jak wiadomo - dobry zespół i wodzirej na weselu to gwarantowany sukces.

 Mamy ogromne doświadczenie w oprawie muzycznej i prowadzeniu wesel. Oprócz świetnej muzyki zapewniamy prowadzenie całości imprezy począwszy od powitania Młodej Pary i Gości, poprzez oczepiny, konkursy lub poprawiny aż do zakończenia.

- Usługa DJ`a zapewni Państwu nieograniczony dostęp do każdego typu repertuaru, dzięki czemu na Waszej imprezie pojawi się dokładnie taka muzyka, jaką lubicie!

- Zapewniamy prowadzenia wesela od pojawienia się Młodej Pary i  Gości na sali, aż do zakończenia imprezy!

- Prowadzimy konkursy, oczepiny, zabawy, biesiadę!

 - Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami, nagłośnieniem i oświetleniem!

- Na życzenie organizujemy muzykę w kościele (wokal, skrzypce, kwartet    smyczkowy)!

-  Mówimy i prowadzimy imprezę również w języku angielskim!

Świeżość  pomysłów i kulturalne prowadzenie wszelkiego rodzaju zabaw i konkursów - to nasze atuty.  Każda uroczystość jest traktowana i omawiana indywidualnie - z przyjemnością służymy w tym wypadku fachową radą, aby Państwa wesele było weselem marzeń.

 

bale / studniówki / biesiady

Proponujemy muzykę na żywo oraz DJ`a podczas  studniówek oraz bali - nie tylko sylwestrowych i karnawałowych.  Organizujemy bale tematyczne - np. country, filmowe itp., dostosowując repertuar do określonej tematyki. Profesjonalne prowadzenie imprezy (w tym konkursów) przez wodzireja jest kolejnym poważnym plusem. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji biesiad - wykonanie na żywo , wspólnie z Publicznością znanych i lubianych piosenek biesiadnych w połączeniu z odpowiednio dobranym i ujętym w formę śpiewników repertuarem to wspaniała zabawa dla każdego towarzystwa.

 

 dancingi / bankiety / sympozja / imprezy okolicznościowe

Zespół świetnie się sprawdza na dancingach i wytwornych bankietach, zapewniając właściwą atmosferę i odpowiedni dobór repertuaru w oparciu o doświadczenia z publicznością polską i amerykańską.  Sympozja, bankiety, zjazdy, czy  uroczystość rodzinna - może mieć wspaniałą oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu grającego "na żywo". Zapewniamy repertuar taneczny, lub sączącą się  w tle cichą muzykę "easy listening" (standardy i najpiękniejsze, popularne tematy muzyczne w wykonaniu zespołu lub pianisty).

NASZ REPERTUAR

Jesteśmy na rynku muzycznym od ponad dziesięciu lat i możemy się pochwalić szerokim wachlarzem repertuaru  w zależności od zapotrzebowania i rodzaju imprezy:

klasyka tańca

 (rumba, cha-cha, walc, jive, tango, quick step, samba oraz standardy taneczne muzyki amerykańskiej

złote przeboje lat 60-tych, 70-tych , 80-tych i 90-tych

(od  „La Bamba” poprzez  niezapomniane i lubiane przez wszystkich przeboje ABBY do „Nie płacz Ewka”)

najświeższe hity z list przebojów

(zawsze aktualne nowości)

 Tak bogaty wybór repertuaru gwarantuje każdemu znakomitą zabawę i wyśmienity nastrój podczas imprez i uroczystości z udziałem grupy.

 

 Zapraszamy do współpracy! 

 

Dołącz do nas na Facebooku!   Dołącz do nas na Facebooku!